Telefon
WhatsApp

Kurumsal

Yıllar önce farklı ürün gruplarıyla hayata geçirilen firmamız siz değerli müşterilerimize yüksek kalite ve en iyi fiyat prensibi ile sunduğumuz vinçleri üretmeye başlamıştır. Üretime başladığımız ilk günden bu yana kalite standartlarımızı sürekli olarak artırıyor ve üretim hızımızı artırıyoruz.

Monoray, tramvay, tek ve çift kirişli gezer köprü, portal ve pergel vinçlerin üretimi, profesyonel teknik ekibimiz ve uzman mühendislik kadromuz tarafından büyük bir özenle ve yüksek teknolojinin sağladığı tüm tesisler tarafından yapılmaktadır. Üretim kapasitemiz her yıl artan bir eğilim göstermektedir. Hedeflerimiz, kapasitemizi her yıl bir önceki yıla göre% 20 arttırmaktır. Şirketimiz, ülke sınırları dışındaki dünyanın önde gelen pazarlarındaki uluslararası rakipleriyle rekabet ederek, gelişmekte olan ülkemizin sanayi ve sanayicilerine mükemmel hizmet sunmaktadır. Yoğun sektörler demir çelik ve mermerdir ve Cezayir, Mısır, Tunus, Fas, Belçika, Katar, Suudi Arabistan, Urduca, Irak, Umman, Lübnan, Yunanistan, Azerbaycan, Makedonya, Hırvatistan, Romanya,

Şirketimiz içinde en alt düzeyden en yüksek yönetim kadrosuna kadar sürekli gelişim ve sürekli müşteri memnuniyeti felsefesini benimsedik.

Geride bıraktığımız yıllarda, sahip olduğumuz mevcut kapasiteyi artırmamız ve 21'i artırmamız gerekiyor. Yeni yıllara başlamanın neşesini, önceki yıllardan bir adım önde başlatma sevincini tecrübe ederek Yüzyıl. Bu, gelişimimizin arka planındaki en önemli faktördür, siz değerli müşterilerimize teşekkür borçlu olduğunuzu biliyoruz.
.
21. yüzyılın getirdiği teknolojik, bilimsel, idari ve kültürel gelişmeleri yakından takip ederek ve sizin için daha yararlı olabileceğini düşündüğümüz her yeniliği entegre ederek, her yeni günde sahip olduğumuz değerlere değer katıyoruz.

Gücümüzün kaynağı olan firmamız, sadece satış sırasında değil, satış sonrası da 7 gün 24 saat müşterilerimizi memnun etmek için her şeyin önünde yer almaktadır. ve en geç 1 gün içinde ülkenin her noktasına ulaştı.